Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

...Dünya'nın En Sihirli Okulu...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dersin İşlenişi!

3 posters
YazarMesaj
Amber Potter
İksir Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu
İksir Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu
Amber Potter

Kadın
Ruh Hali : Sıkılgan,mutsuz.. :(
Lakap : Tibs

Dersin İşlenişi! Empty
MesajKonu: Dersin İşlenişi!   Dersin İşlenişi! Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:06 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Exclamation Dersin İşlenişi
1)Ders Saatleri ve Günleri

a)DersLer haftanın 2 günü yapılcaktır.Fakat okullar açılınca bu 1 güne inecektir.Derslar pazar ve salı günü işlenecektir.Salı günü saat 10:30 gibi başlayıp saat 16:30 gibi bitecektir.Pazar günü dersler saat 13:30 başlayıp,17:30 gibi bitecektir.

2)Ders İşlenişi

a)Haftada iki gün diye söylemiştim.Salı günü Tekrar ve Anlatım.Pazar günleri ise Soru sorma...

3)PuanLarın dağıLımı

a)Derse mazaretsiz girmeyenlerin binasından 15,derse mazeretsiz geç gelenlerin binasından 10,rpg yapmayanlardan 5 puan kırılır ayrıca ödevlerde bir hafta içinde gelmezse 20 puan kırılcaktır.Son olarak ödevlerinizi bana ö.m ile bildiriniz.(öğrenciler aralarında kopya çekmesin diye!)

4)Ödevler

a)Ödevlerin konusu pazar günü belirlenecektir.7 gün içinde getirmeyenlerin binasından 25 puan silinir.Ödevlerini ilk gönderenin 15,ikincinin 10,üçüncünün 5 puan binasına eklenecektir.Ayrıca ödevi en güzel olanın binasına 30 puan,ikincininkine 25 puan ve üçüncününkine 20 puan eklenecektir...

5)Ders Sırasında Sorduğum Sorular

a)Soruyu sorduğum kişi 5 dk içinde yanıt vermezse ilk ve doğru cevap verenin binasına 5 puan verilecektir.Doğru cevap verenlere sadece puan etkili olmayacak ödevlerde de yardımcı olacaktır...

6)Sınavlar...

a)Sınavların zamanı panoda duyurulacaktır.Ben sınav sorularını yazdıktan sonra kimse birbirine sormadan soruları cevaplandıracaktır.Cevaplar bana özel mesaj(ö.m)ile bildirilecektir.Sınav sonuçları sınavdan 1 hafta sonra panoda duyurulacaktır.Sınavlar 2 haftada 1 gün yapılacak ve bu gün pazar günü olacak yani ayda toplam 2 sınav yapılcak.Sınavların tarihleri için lütfen Panomuzu takip ediniz.Sınava mazeretsiz girmeyenlerin binasından 50 puan düşürülür.Son olarak sınav sorularının cevapları bana en fazla 1 gün sonra bildirilmeli...

NOTLAR:

O(Olağanüstü)
B(Beklenenin Üstünde)
U(Uygun)
Y(Yetersiz)
Z(Zayıf)
İ(İfrit)

Saygılarımla;
Profesör;
Amber Potter......
http://sanalhogwartsokuluz.yetkinforum.com/
Catherine Leigh Foxworth
Hogwarts Müdiresi & Seherbaz & Animagus
Hogwarts Müdiresi & Seherbaz & Animagus
Catherine Leigh Foxworth

Kadın
Ruh Hali : Sabırsız ve Sinirli
Lakap : Cathy
RP Sevgili : Bartholomew Winslow (Yani öyleymiş :S )
Özel Yetenek : Animagus , Zihinbendar
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Savaş Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : SaFKaN
Animagus Şekli : AsLaN
Quidditch Konumu : İzleyici Very Happy
Kanka : Bartholomew Winslow

Dersin İşlenişi! Empty
MesajKonu: Geri: Dersin İşlenişi!   Dersin İşlenişi! Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:22 pm

Gerçekten güzel bir sistem bir de öğrencimiz falan olsa daha güzel olacak ama (: neyse Very Happy
https://snlhogwartsta.yetkin-forum.com
Albus Poter

Albus Poter

Erkek
Ruh Hali : Ana göre

Dersin İşlenişi! Empty
MesajKonu: Geri: Dersin İşlenişi!   Dersin İşlenişi! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 10:08 pm

Tamam,peki,okullar açıldı yeni ders saatleri gerekiyor.Eğer yeni saatler online olabilceğim saatlerdeyse katılırım.

Dersin İşlenişi!
1 sayfadaki 1 sayfası